Salı, Nisan 16, 2024
20 °c
Beysehir

Başkan’ ın Mesajı

Başkan' ın Mesajı

Beyşehir Ticaret Odası kurulduğu günden bu yana ilçemizin öncü kuruluşlarından biri olmuş ve ilçemizin ekonomisine yön vermiştir.

Bizde Beyşehir Ticaret Odası yönetimini devraldığımız gün itibariyle ilçemizde ve bölgemizde sosyo-ekonomik anlamda kalkınmaya öncü olmaya, İş Dünyasına yön vermeye, Üyelerimizi, sektörleri ile ilgili gelişmelerden haberdar ederek, rekabet güçlerini ve kurumsal vizyonlarını arttırmaları istihdama ve ekonomiye katkı sağlamaları için gayret gösterdik. Üyelerimize en yüksek faydayı sağlama noktasında elimizden geldiği ölçüde çalıştık. Üyelerimizin Odamıza intikal eden tüm sorunlarını yetkili makamlara ileterek, çözülmeleri noktasında takipçisi olduk.

Hizmet kalitemizi, her zaman Üyelerimizin beklentilerine yönelik oluşturmakta ve Üyelerimizin Memnuniyetini her zaman yüksek tutmaya çalışmaktayız. Bu anlamda üyelerimizin teknolojik gelişmelerden faydalanmalarını sağlamak üzere çalışmalarımıza devam ediyor, bundan hareketle gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızı değerli üyelerimizle sosyal medya ve web sayfamızdan duyuyoruz.

Emanet olarak devraldığımız bu makamın sorumluluğun bilinci ile bundan sonra da birlik ve beraberlik anlayışıyla hizmet kalitemizden ödün vermeden, adaletli, üyelerimizin memnuniyetini gözeterek, ilçemizin sosyo-ekonomik kalkınmasına ve iş dünyamızın menfaatlerine hizmet etmeyi kararlılıkla sürdüreceğiz.
Bu noktada Odamızın yönetiminde söz sahibi olan, beraber yürüdüğümüz tüm arkadaşlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Ayrıca Odamıza kurulduğu ilk günden itibaren hizmet veren çok değerli yöneticilerimiz olmuştur, onlara da teşekkürlerimizi sunuyorum.

Bu duygularla Tüm üyelerimize bol ve hayırlı kazançlar diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Mustafa AKBIYIK
Yönetim Kurulu Başkanı
BEYŞEHİR TİCARET VE SANAYİ ODASI

Sohbete Başla
Hoş geldiniz 👋

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?