Hüyük İlçesi Otogar Binası ve Kıreli Mahallesi Sanayi Sitesinin açılışına Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akbıyık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Bilir ve Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Saraç katıldı.
![](https://beysehirtso.org.tr/wp-content/uploads/2023/04/01-1.jpg)
![](https://beysehirtso.org.tr/wp-content/uploads/2023/04/02-1-1024x768.jpg)
![](https://beysehirtso.org.tr/wp-content/uploads/2023/04/03-1-1024x768.jpg)
Hüyük İlçesi Otogar Binası ve Kıreli Mahallesi Sanayi Sitesinin açılışına Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akbıyık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Bilir ve Yönetim Kurulu Üyesi Tahsin Saraç katıldı.
© 2024 Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası – Tüm Hakları Saklıdır.
© 2024 Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odası – Tüm Hakları Saklıdır.