Cuma, Nisan 19, 2024
20 °c
Beysehir

BTSO Avantaj Sık Sorulan Sorular

BTSO Avantaj Sık Sorulan Sorular

BTSO üyelerinin kendilerine özel sunulan avantajlardan yararlanabilmesini, sisteme dahil olan işletmelerin de ticari kazançlarının artmasına ve hiçbir bedel ödemeden firmalarının tanıtımını yapmalarına olanak sağlayan bir platformdur.

BTSO Avantajdan tüm Oda üyeleri faydalanabilirler. Üye olan, olmayan tüm işletmeler de, üyelere yönelik özel avantajlar sunarak sisteme dahil olabilirler.

Üye kartı olan tüm Oda üyeleri, kendilerine özel uygulanan indirimlerden ve düzenlenen kampanyalardan faydalanma fırsatı bulabilirler.  Kartı olmayanlar ise, Oda Sicil Birimimize başvurarak kısa sürede temin edebilirler. BTSO üye kartının geçerlilik süresi verildiği tarihten başlamak üzere 2 yıldır.

BTSO üyeleri, www.beysehirtso.org.tr sayfasını ziyaret ederek veya üye kartının arka yüzündeki Qr code’u okutarak avantaj sağlayan işletmelerin bilgilerine ulaşabilirler.
Bahsi geçen işletmelerden, üye kartlarını göstererek indirimli alışveriş yapabilir, uygulanan kampanyalardan faydalanabilirler.
BTSO üyelerine yönelik özel avantaj sunan işyerlerinin logo ve bilgileri www.beysehirtso.org.tr sayfasında düzenli olarak yayınlanır. Böylelikle, firmanın bilinirliğinin artmasına ve müşteri sayısının genişlemesine katkıda bulunulmuş olur.
BTSO üyelerine özel avantaj sunarak ayrıcalıklı işyerleri arasında yer almak isteyen işletmelerin, ekteyer alan taahhütnameyi doldurarak Kurumsal İletişim Birimine iletmeleri yeterlidir.

Taahhütname için tıklayınız. 
Sohbete Başla
Hoş geldiniz 👋

Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?